Klienci Stoczniowi

Klienci Stoczniowi

Posiadamy doświadczenie w kompleksowym wyposażaniu statków w materiały tekstylne. Wyposażyliśmy już kilkanaście statków dla armatora krajowego i zagranicznego.


Zaopatrujemy jednostki pływające w zasłony na okna, na koje, kotary przejściowe, kotary dzielące pomieszczenie, kotary prysznicowe. Wszystkie produkty oferujemy z materiałów trudnopalnych z włóknem TREVIRA CS i certyfikatem IMO. Szyjemy zasłony i kotary na koje według wymiarów z tkanin zaciemniających typu Blackout: 100% zaciemnienia, typu Dimout: 95% zaciemnienia – pozwalające tym samym na spokojny sen w ciągu dnia. Montujemy rolety z najwyższej jakości folii przeciwsłonecznej – przeznaczone na sterówkę, umożliwiając kapitanowi bezpieczne manewrowanie statkiem. System sterowania do wyboru: manualny lub elektryczny. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz asortymentu o podobnym zastosowaniu. Naszą zaletą są krótkie terminy realizacji, profesjonalna obsługa oraz fachowe doradztwo.


Zachęcamy Państwa do zapoznania się (po przez odwiedzenie siedziby firmy, bądź za prośbą telefoniczną lub drogą e-mailową) z naszymi listami referencyjnymi zrealizowanych i wyposażonych przez nas jednostek pływających.